Realizujemy imprezy integracyjne dla firm w formie gier miejskich w przestrzeni Starego Miasta w Lublinie.

Czym wyróżniają się nasze gry miejskie?

Przede wszystkim dysponujemy kilkunastoma lokalami i pomieszczeniami w różnych miejscach na Starym Mieście. Dzięki temu zadania gry i punkty kontrolne umieszczone są wewnątrz budynków, ale nie rezygnujemy ze spacerów między kamienicami. W ten sposób minimalizujemy wpływ największego wroga organizatora gry miejskiej – pogody – i ograniczamy interakcje z przechodniami.

gra miejska lublin
fot. Piotr Arnoldes

Przestrzenie wyposażone są w scenografię: od celi więziennej, przez przedwojenny komisariat, gabinet lekarski, złodziejską melinę aż po abstrakcyjną krainę czarów. Wszystkie zlokalizowane są na Starym Mieście, od poddaszy kamienic do podziemi sięgających 15 metrów poniżej lubelskiego Rynku. Większość pomieszczeń to escape roomy pełne zagadek, które możemy wykorzystać w team-buildingowych zadaniach realizowanych w czasie gry miejskiej.

gra miejska lublin
fot. Agnieszka Kloc

Zadania opierają się nie tylko na biegu z mapą po mieście i szukaniu kolejnych punktowych. Stawiamy na współpracę i budowanie relacji w zespole. W scenariusze wplatamy warsztaty z dawnych technik fotograficznych i degustacje lokalnych potraw. Zapewniamy stroje i charakteryzację.

Współpracujemy z profesjonalnymi aktorami, między innymi z teatru impro Poławiacze Pereł i karabertu Świerszczychrząszcz oraz pisarzem, twórcą serii kryminałów retro osadzonych w realiach przedwojennego Lublina, Marcinem Wrońskim.

gry miejskie lublin
fot. Agnieszka Kloc

Organizacją imprez integracyjnych i gier miejskich zajmujemy się od kilkunastu lat. Zrealizowaliśmy kilkaset zleceń w Lublinie, Warszawie, Kazimierzu Dolnym i wielu innych miastach.

Zapytania o organizację gier miejskich prosimy kierować na adres: info@archiwumkryminalne.pl